Алла: +38 067 236 8294
Світлана: +38 063 326 5066
Юлія: +38 073 438 7987

Туреччина! ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ!

ТУРЕЧЧИНА ВІДКРИВАЄ КОРДОНИ ДЛЯ ТУРИСТІВ З УКРАЇНИ З 1 ЛИПНЯ!

А ВИ ВЖЕ ЗАМОВИЛИ СВІЙ ВІДПОЧИНОК НА МОРІ?

 

Поки перші українські туристи пакують свій багаж та збираються на відпочинок до Туреччини, багато турецьких готелів вже приймають туристів з середини червня. Давайте дійнаємось як це працює насправді та не будемо повторювати основні страшилки, що гуляють інтернетом...

МІФ №1. В аеропортах Туреччини всім роблять тестування, а інфікованих повертають назад в Україну.

Насправді, по прильоту робиться вибірковий температурний скринінг, і якщо тільки температура вище 38,6 градусів, тоді пасажира відправляють на ПЛР тест. Якщо тест показав наявність СOVID-19, пасажира відправляють не в Україні, а на лікування в кращі турецькі госпіталі за рахунок турецького уряду.

 

МІФ №2. У турецькому готелі легко заразитися і потрапити до лікарні.

Насправді, заразитися в Україні в десятки і сотні разів простіше. Температурний скринінг гостей проводять при в'їзді в готель і при кожному відвідуванні ресторану. Відвідування закритих приміщень проводиться в масках, які лежать на кожному боці. Кількість гостей готелю в цьому сезоні обмежена через необхідність уникати скупченості.

МІФ №3. На пляжі потрібно носити маски.

Насправді, маски потрібно надягати тільки при вході в закрите приміщення. На відкритій території готелів маски обов'язкові тільки для персоналу.

 

МІФ №4. У Туреччині скасували all inclusive

Насправді система харчування «Все включено» зберігається, тільки тепер їжу в тарілки кладе персонал, а гості лише показують, що покласти і скільки.

МІФ №5. У готелях закриті СПА, сауни, хамами і тренажерні зали.

Насправді, все працює. Просто працює за попереднім записом, щоб обмежити кількість гостей, які одночасно користуються послугою.

 

МІФ №6. У готелях не працюють мініклуб.

Все працює у відкритих приміщеннях та на вулиці , але знову з дотриманням соціальної дистанції і підвищеними заходами безпеки.

МІФ №7. А якщо я захворію (привезу вірус з дому) мене повезуть в лікарню лікувати і виставлять непідйомний рахунок.

Насправді, якщо гість захворів, і ПЛР тест дав позитивний результат на COVID-19, дійсно гостя повезуть в лікарню Там лікарі приймуть рішення, лікувати або відправити на ізоляцію (якщо легкий перебіг хвороби). Ізоляція проводиться в тому ж самому готелі, але в окремому бунгало. Через 7 днів гостям роблять повторний тест. І якщо він знову позитивний, то продовжать ізоляцію ще на 7 днів. Все це робиться за рахунок уряду Туреччини, платити нічого не потрібно.

 

Та й врешті-решт, якщо друга хвиля covid неминуча, то краще її зустріти у всеозброєнні - морські купання, чисте повітря, різноманітна здорова їжа піднімуть імунітет членів вашої родини до таких висот, що covid вас обійде стороною. 

 

 

Наш експерт Світлата вже на першому рейсі відправилась інспектувати нові реалії турецького відпочинку, тому напискай кнопку ЗАМОВИТИ і ми допоможимо у виборі найкращого відпочинку саме для тебе!

 

 

ХТО МИ?

Ми команда експертів з туризму, які щиро закохані в свою справу. Ми вміємо мандувати та знаємо досконально популярні та цікаві напрямки. Ми постійно відвідуємо туристичні виставки, рекламні тури, воркшопи, ми в курсі готельних новинок та модних трендів в туризмі. Ми постійно спілкуємось з кращими готельними мережами та знаємо до кого звернутись, щоб отримати додаткові переваги для наших туристів. За потреби ми відповідаємо на дзвінки навіть у ночі (smiley) Ми знаємо чим вас здивувати. Ми в списку лідерів у надійного оператора Сoral Travel Україна і кожен рік отримуємо почесну нагороду STARWAY TRAVEL AWARDS в категоріїї BEST чи PERFECT! З нами Ваш відпочинок в надійних руках!

Алла

Алла

експерт в туризмі

+38 067 236 8294

alla@pronta.com.ua

Світлана

Світлана

експерт в туризмі

+38 063 326 5066

sweta@pronta.com.ua

Юлія

Юлія

експерт в туризмі

+38 073 438 7987

acc@pronta.com.ua

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.